O nas

O nas

Firma Easy Rental specjalizuje się w wynajmie maszyn budowlanych oraz sprzętu ogrodniczego. Szeroki wachlarz dostępnych w firmie produktów, pozwala na kompleksowe wykonanie wszelkich prac budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Dzięki stałym inwestycjom w zakup nowych maszyn konsekwentnie dążymy do rozwijania możliwości zaspokajania zapotrzebowania na rynku rentalowym. Stawiamy na jakość i niezawodność naszych usług.

o firmie

O firmie

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. U nas możesz wynająć maszyny oraz sprzęt w 3 prostych krokach z dowolnego miejsca w którym się znajdujesz. 

Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię sprzęt, skontaktujesz się z nami w wybrany przez Ciebie sposób a już za kilka chwil, maszyna będzie czekała na Ciebie, gotowa do odbioru i pracy. Oferujemy możliwość rezerwacji internetowej, telefonicznej oraz indywidualne spotkanie z wykwalifikowanym  konsultantem w siedzibie firmy co pozwoli zaoszczędzić Twój czas. 

Nasz personel z wieloletnim doświadczeniem w połączeniu ze sprzętem najwyższej jakości ma na celu zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

misja

Misja

Jako firma rentalowa mamy na celu wspomaganie zarówno przedsiębiorców jak i indywidualnych klientów. Liczymy na to że nasze doświadczenie i fachowe doradztwo pomogą zrealizować zamierzone cele.