Wyświetlanie 1–12 z 111 wyników

Wynajem maszyn

Wypożyczalnia sprzętu Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Wypożyczalnia Easy Rental mieści się w idealnie skomunikowanym punkcie do którego dojedziesz bez kłopotu z każdego rejonu Trójmiasta, zarówno klienci z Gdańska, Sopotu jak i Gdyni mają świetny dojazd do naszego punktu. Parking znajduję się na terenie wypożyczalni dlatego bezpośrednio po załatwieniu formalności wybrane urządzenie z pomocą naszych pracowników zostanie przygotowane do dalszej bezpiecznej podróży.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

W naszej ciągle rozwijającej się ofercie, która na bieżąco jest dostosowywana do potrzeb naszych klientów znajdziemy maszyny i urządzenia budowlane które ułatwią nam pracę nie tylko na budowie ale również w naszych prywatnych domostwach. Takie urządzenia jak zagęszczarka, stopa wibracyjna potocznie zwana skoczkiem znajdą zastosowanie w pracach związanych z układaniem kostki brukowej, wykopach ale również w zagęszczeniu terenu na prywatnych posesjach. W naszej ofercie znajdziemy ogromną ilość podstawowych elektronarzędzi, takich jak wkrętarka, wiertarka, szlifierka, młot wyburzeniowy, detektor kabli, piła szablasta oraz wiele innych urządzeń niezbędnych do podstawowych prac.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i cały czas rozwijamy dział ogród, rozwijająca się branża mobilizuje nas do szukania nowych rozwiązań dlatego w naszej ofercie znajdziemy takie wyjątkowe urządzenia jak: wycinarka do darni, frezarka do pni oraz rębak do rozdrabniania gałęzi do średnicy aż 12 centymetrów. Nie mogło zabraknąć podstawowych maszyn jak glebogryzarki, wertykulatory, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, piły łańcuchowe i świdry ziemne. Jesteśmy na tyle elastyczni że czekamy na propozycje klientów co powinno się jeszcze znaleźć w naszym katalogu.